Sunucu Hizmetleri

DLL Teknoloji olarak gelişmiş altyapımız, uluslararası standartlarda olan veri merkezimiz ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize çeşitli sunucu hizmetleri sunmaktayız. Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, Kabin Kiralama ve Bulut Sunucu Hizmetlerimiz ile sizlerin ihtiyaçlarnız karşılamaktayız.

İşletmeniz için gerekli olan yazılımların çalışması için sunuculara ihtiyaç duymaktasınız. Fakat sunucuların barındırılması oldukça zorlu ve gerekli önlemler alınmazsa tehlikeli olabilir. Sizlerin bu sorunu için sunmmakta olmuş olduğumuz Sunucu Barındırma himzeti ile sunucularınızı DLL Teknoloji güvencesiyle DLL Teknoloji veri merkezinde barındırır ve işlerinize devam edebilirsiniz.

Eğer ki sunucu barındırmaya ihtiyacınız var fakat sunucunuzdan memnunn değilseniz ya da sunucunuz bulunmamakta ise DLL Teknoloji kalitesiyle Sunucu Kiralama hizmetimizden yararlanır dünya çapında güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamış markaların sunucularını kiralar ve hizmetinizi sıkıntısız bir şekilde alabilirsiniz. Eğer ki sunucu ihtiyacınız oldukça fazlaysa Kabin Kiralama hizmetimizden yararlanabilir böylelikle hem veri merkezimizde yerinizi almış olur. İleride yapılacak yatırımlarınız için yer bulma gibi bir sıkıntıyla karşılaşmazsınız.

Fiziksel sunucular önemli olduğu kadar Bulut Sunucularda önemlidir. Eğer ki işletmenizin Bulut Sunucuya ihtiyacı varsa DLL Teknoloji kalitesiyle Bulut Sunucu Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.