Teknoloji Danışmanlığı

DLL Teknoloji olarak siz değerli müşterilerimize çeşitli alanlarda Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri sunmaktayız. Kurulum ve Yönetim Sistemleri Hizmetimiz ile A'da Z'ye Network kurulumlarınızı gerçekleştiriyor ve bu konuda ihtiyacınız olan yönetim hizmetlerini sunuyoruz.

Üretim Takip Sistemleri ile Tekstil, Gıda, Otomotiv, Metal, Üretim gibi ve diğer sektörlerde hizmet veren müşterilerimiz için mamül, yarı mamül, kalıp ve konveyorleriniz anlık konumlarını, hangi aşamalardan geçtiklerini, hangi aşamada ne kadar süre geçirdiklerini ve daha fazlasını görebileceğiniz, anlık ve geçmişe yönelik raporlarınızı alabileceğiniz, erp sistemleriniz ile entegre çalışarak işlerinizin tam otomatize hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri ile evinizi çağın ötesine taşıyabilirsiniz. Hırsız Alarmı, Manyetik Kontak ve Hareket Dedektörleri ile evinizin güvenliğinden emin olabilirsiniz. Su Taşkını Dedektörü, Gaz Dedektörü ve Duman Dedektörü ve Yangın Alarmı ile evinizi istenmeyen durumlardan koruyabilirsiniz. Elektronik cihazlarınızı uzaktan kontrol ederek tasarruf sağlayabilirsiniz. TV, Aydınlatma, Perde ve Panjurlarınızı uzaktan kontrol ederek rahatınızı bozmadan keyfinize devam edebilirsiniz. Önceden hazırlanmış senaryolar ile işe giderken, tatile giderken vb. durumlarda rutin olarak yapılması gereken işlemleri otomatik olarak yapabilir ve vaktinizi kaybetmemiş olabilirsiniz. Gelişmiş Akıllı Ev Sistemi yazılımları sayesinde evinizi, evdeyken sesli kontrol ile kullanabilir ya da evinizin dışındayken cep telefonlarınız ile kontrol edebilirsiniz. DLL Teknoloji olarak sizlre Akıllı Ev Sistemleri Danışmanlığı sunarak bütün bu ürünleri tek kalem altında toplayarak sizlere sadece konforlu ve mutlu bir şekilde evinizin keyfini sunmayı bırakıyoruz.