Veri Merkezi Hizmetleri

DLL Teknoloji olarak uzman kadromuz ve yıllardır sektörde edinmiş olduğumuz tecrübemiz ile beraber Veri Merkezi Hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sektöre yeni atılmak isteyen firmalara Veri Merkezi Kurulum Hizmetleri vererek sektöre güçlü bir başlangıç yapmaları sağlamaktayız. Ek olarak Veri Merkezi Otomasyon Sistemleri Hizmetimiz ile enerji kullanımını optimuma düzeye getirerek, çalışanlarınızın günlük operasyonel yoğunluğunu azaltarak kaynaklarınızın verimli kullanılmasını sağlamaktayız. İş süreçlerinin uçtan uca otomasyonuyla, hizmet seviyelerinin gerçek zamanlı izlenebildiği, operasyonel giderlerde maliyeti azaltan Veri Merkezi Otomasyon Sistemi ile veri merkezinizi optimum hizmet seviyesine çıkarabilirsiniz.

İşletmeniz için Network Kurulum Hizmetleri sunarak ağ altyapınızı projelendirip, elektrik altyapınızın kurulumunu yaparak ya da kurulumu hakkında yön göstererek networkünüzün güçlü bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Kurmak istediğiniz ağa göre cihazları belirleyip montajlarını yaparak, ihtiyacınıza yönelik işletim sistemlerinin ve yazılımların kurulumunu yapıp ağınızdaki kullanıcıların yetkilendirilmesini ve hizmet paylaşımını gerçekleştirerek network kurulumunuzu sağlamaktayız.

İşletmeniz için gerekli olan sunucu odaları için DLL Teknoloji kalitesiyle vermekte olduğumuz Sunucu Odası Kurulum Hizmetimiz ile siz işlerinize devam ederken sunucu odanızın kurulumu için gerekli olan altyapı tarafımızca sağlanarak sizleri zaman kaybından kurtarmaktayız. Sunucu Odaları Kurulum Hizmetimiz ile işletmenizin dinamiklerine uygun olarak hazırlamış olduğumuz projelerimiz ile elektrik altyapısı, soğutma sistemleri, yangın söndürme sistemleri, güvenlik sistemleri gibi geniş ve zorlu bir süreç ile gerçekleşen Sunucu Kurulumunu sizin için en verimli şekilde sunmaktayız.