Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal web tasarım ve yazılım çalışmalarımız ile firmaların güçlü yönlerini ziyaretçilere yansıtarak çalışmalar yapıyoruz. Yapacağımız çalışmasında firmaların hedeflerini dinleyip bu hedefler doğrultusunda tasarımlar üretiyoruz. Bu tasarımları daha sonra yazılım ekibimiz tarafından kod ortamına aktarılarak çalışmayı yazılım aşamasına geçiriyoruz.

Web tasarım aşamasında trend olan tüm detayları takip ediyor ve kullanıcı deneyimine (UX) özenle dikkat ediyoruz. Tasarım trendlerinde minimal çalışmaları da projelerimize yansıtarak basit sade ve kullanışlı web tasarımları çıkarmaktayız.

Sitelerin doğru bir şekilde ziyaretçinin karşısına çıkarmaya çalıştığımız projelerimizde aynı zamanda sitenin açılma hızını da etkilemeyecek özel kurgular hazırlamaktayız. Böylelikle siteleri hızlı bir şekilde açılmasını sağlayabiliyor ve kullanıcının hızlı bir şekilde istediği bilgiye ulaşmasını sağlıyoruz. Web tasarım hizmeti sadece hizmet vermemiz ile birlikte web sitesi yaptırmak isteyen ve hem programlama hemde tasarım olarak bir bütün şeklinde de verilebilmektedir.