En Ucuz SSL Sertifikaları

Google’da Yükselin, Güvenliğinizi Garanti Altına Alın!

Sanal sunucu servisi, esnek bir sanallaştırma katmanında fiziksel sunucu gibi çalışan, daha uygun maliyetli bir alternatiftir. Turkcell Yeni Nesil Sanal Sunucu hizmeti ile, güvenli, ölçeklenebilir sunucuları self-servis yönetim platformu ile kullanabilirsiniz.

ESSENTİAL (DV) SSL

GARANTİ

$1.750.000 USD

DOĞRULAMA

ALAN ADI

TESLİM SÜRESİ

HEMEN

BELGE GEREKTİRİR

yıllık ödeme planı

ESSENTİAL (DV) SSL

GARANTİ

$1.750.000 USD

DOĞRULAMA

ALAN ADI

TESLİM SÜRESİ

HEMEN

BELGE GEREKTİRİR

yıllık ödeme planı

ESSENTİAL (DV) SSL

GARANTİ

$1.750.000 USD

DOĞRULAMA

ALAN ADI

TESLİM SÜRESİ

HEMEN

BELGE GEREKTİRİR

yıllık ödeme planı

ESSENTİAL (DV) SSL

GARANTİ

$1.750.000 USD

DOĞRULAMA

ALAN ADI

TESLİM SÜRESİ

HEMEN

BELGE GEREKTİRİR

yıllık ödeme planı

SSL Sertifikası İle Güvendesiniz

Veri Trafiğinizi Şifreleyin, Web Sitenizi Güven Altına Alın

Ücretsiz SSL

Google‘da Sıralama Avantajı Sunar

Google gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır. Ücretsiz SSL hizmeti, sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olur.
Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Verileriniz, Şifrelenerek Korunur

Web sitenizin veri trafiği ve kullanıcı bilgileri, güçlü şifreleme ile güven altına alınır Üyelik ve kredi kartı bilgisi gibi hassas bilgilerin ele geçirilmesi engellenir
Ücretsiz Yedekleme Hizmeti

Sanal Poslar ile Uyumludur

SSL sertifikaları, bir e-ticaret sitesi kurmak ve ürünlerinizi internette satmaya başlamak için kullanacağınız sanal pos ve ödeme çözümleri ile uyumludur.
Güvenli Hosting Altyapısı

Yüksek Garanti & Tazmin Bedeli

Sitenizde, SSL kaynaklı oluşabilecek veri sızıntısı ve açık durumlarında SSL tipine göre değişmekle birlikte 1.750.000$'a varan garanti bedelleri ile zararınız alınır.

Sık Sorulan Sorular

SSL Sertifikası Türleri Nelerdir?

SSL sertifikaları; Hızlı Kurulum SSL (DV), Şirketler için SSL (OV), Kurumsal SSL (EV), Wilcard SSL, E-Posta için UCC SSL, Çoklu SSL Sertifikası Paketleri olmak üzere toplam altı farklı çeşide ayrılır. Hızlı kurulum SSL (DV), genellikle kişisel site, blog siteleri ve SEO çalışmaları için tercih edilen, uygun fiyatıyla en çok tercih edilen SSL sertifikasıdır. Şirketler için SSL (OV), işletmeler, e-ticaret siteleri, ve çeşitli kurumlar tarafından tercih edilen, belge ibrazı gerektiren ve kurumsal doğrulama yapılan ssl sertifikasıdır. Kurumsal SSL (EV), yüksek güvenlik ve prestij sağlayan, en kapsamlı doğrulama işlemine sahip SSL sertifikasıdır. Wildcard SSL, alan adı ile birlikte tüm alt alan adlarını da (subdomain) kapsayan ve böylece tam kapsamlı bir koruma sağlayan sertifika çözümüdür. E-Posta için UCC SSL; e-posta sunucuları için kullanılan SSL sertifikasıdır. İhtiyacınıza uygun SSL sertifikası türünü tercih edebilmek için, burada bulunan blog yazımızı ziyaret edebilirsiniz..

Web Siteleri Için SSL Sertifikası Neden Önemlidir?

Ziyaretçilerin verilerini güvende tutabilmek adına SSL sertifikası gereklidir. Günümüz dünyasında hackleme işlemlerinin oldukça yaygınlaşması ve ziyaretçilerin de kişisel veri güvenliği konusunda oldukça hassaslaşması, verilerin güvende olması gerekliliğini oldukça ciddi miktarda arttırmıştır. Ayrıca, Google arama sonuç sayfasında yükselmek için de SSL sertifikasının bulunması gereklidir.

SSL Sertifikası Nasıl Sorgulanır?

SSL sorgulama aracı, ziyarette bulunduğunuz sitelerin SSL sertifikalarının olup olmadığını tespit eder. Eğer yapılan kontrol esnasında SSL sertifikası tespit edilirse, sertifikanın tipi, güvenlik düzeyi ve bulunan sertifikanın bitimine ne kadar süre kaldığını söyler. SSL sorgulama aracına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DLL SSL Sertifikası Kurulumu Nasıl Yapılır?

SSL sertifikası kurulum işlemleri, web sitenizin barındığı platform ve kullandığınız hosting kontrol panelinin işlevine göre değişkenlik gösterir. Ancak genel olarak kısa bir işlemdir. Kurulum işlemleri ile ilgili detaylı bilgilere Blog ve Bilgi Bankası aracılığıyla ulaşabilirsiniz..